DK West 2016 Combi

Updated: 2016-04-25   18:32
De wedstrijden werden gespeeld in Ridderkerk en Boskoop

Barrage bij de dames senioren gewonnen door Els van der Stroom voor Elly Mulder
Barrage bij de heren om de eerste drie plaatsen gewonnen door Wim van der Meer voor Pascal van Duin en Tom Jehee

DEEL-TOURNOOIEN
 Deel-tournooiDatumBaanStatus
1DK West 2016 Afd.12016-04-23Beton Berekend
2DK West 2016 afd.22016-04-24Eterniet Berekend

Totale ranglijst
RangNaamVereniging12EternietBetonVerschilTotaal
1Klaas BoekelMGC de Trekvogels1289624,0 32,0 32224
2Jan Kees van VoskuilenMGC de Trekvogels1329523,8 33,0 37227
3Hans BroodbakkerRMC de Hole Ridders12210827,0 30,5 14230
4Wim van der MeerMGC de Trekvogels1379924,8 34,3 38236
5Pascal van DuinMGC Heerhugowaard1379924,8 34,3 38236
6Tom JeheeMGC Heerhugowaard13210426,0 33,0 28236
7Teun de VlugtMGC Heerhugowaard13510225,5 33,8 33237
8Hans RedegeldMGC de Trekvogels13410426,0 33,5 30238
9Harjan RedegeldMGC Zoetermeer13410626,5 33,5 28240
10Peter KorverMGC Heerhugowaard13710426,0 34,3 33241
11Els van der StroomMGC de Trekvogels13311027,5 33,3 23243
12Elly MulderMGC de Trekvogels12411929,8 31,0 5243
13Herman KasMGC Aalsmeer12312230,5 30,8 1245
14Siem van DuinMGC Heerhugowaard13311629,0 33,3 17249
15Cock van EsMGC de Trekvogels14210726,8 35,5 35249
16Marcel van den BoschMGC de Trekvogels13911829,5 34,8 21257
17Arie KammeraatSV W.I.K.14012531,3 35,0 15265
18Joke van VoskuilenMGC de Trekvogels14912030,0 37,3 29269
19Dirk HeerenMGC de Trekvogels15012431,0 37,5 26274
20Erica Tromp-van EsMGC de Trekvogels-9122,8  091
21Ruud SlappendelMGC Zoetermeer-9824,5  098
22Jan van EngelenMGC Amigo-10325,8  0103
23Frank BuurmanMGC Heerhugowaard-10626,5  0106
24Joop BlaauwMGC Amigo-10726,8  0107
25Maxime van den BoschMGC de Trekvogels-11127,8  0111
26Erik HoeflakMGC Amigo-11629,0  0116
27Marijke CoertMGC Amigo-11729,3  0117
28Gerrit SplinterMGC Aalsmeer-11829,5  0118
29Tom PardaansRMC de Hole Ridders121- 30,3 0121
30Marlène van den BoschMGC de Trekvogels-12230,5  0122
31Wendy van LuijpenRMC de Hole Ridders124- 31,0 0124
32Andre van VlietRMC de Hole Ridders127- 31,8 0127
33Johan den DunnenRMC de Hole Ridders129- 32,3 0129
34Bart PijnackerMGC Amigo-13032,5  0130
35Henk BuskermolenMGC Aalsmeer-13333,3  0133
36Barry SlingerlandRMC de Hole Ridders138- 34,5 0138

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.0.5