NK COMBI 2019

Updated: 2019-05-12   14:53
NK Combi wordt gespeeld op de banen van MGC Geldrop.
Scheidsrechters Steven Steiger, René Bos en Sietse van Zandvoort
Start 9.00 uur
Einde 1e dAG 17.00 UUR
Start dag 2 om 9.00 uur
Einde strokeplay kampioeischap 15.30 uur
Start Matchplaytoernooi 14.50 uur

Resultaat


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Scholieren Meisjes
Rang Naam Nr Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Carina Dijkers 101 MGV Duno 32 34 30 35 28 37 28 31 29 31 33,6 29,4 168 147 10 315


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Junioren Meisjes
Rang Naam Nr Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Maxime van den Bosch 201 MGC de Trekvogels 29 32 28 35 26 34 26 32 23 30 32,6 26,4 163 132 11 295
2 Marlène van den Bosch 202 MGC de Trekvogels 26 41 31 32 27 41 26 32 32 32 35,6 28,4 178 142 15 320


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Scholieren Jongens
Rang Naam Nr Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Tim de Boer 301 MGC Appelscha 28 34 27 36 25 34 25 33 24 31 33,6 25,8 168 129 9 297


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Junioren Jongens
Rang Naam Nr Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Jarno Bottenberg 401 MGC Oirschot 23 34 27 31 27 38 41 32 24 37 34,4 28,4 172 142 25 314


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Dames A
Rang Naam Nr Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Natasja Kolsteren 503 MGC Oirschot 26 26 26 30 23 31 28 29 22 28 28,8 25,0 144 125 11 269
2 Anja Derks 502 MGC Oirschot 29 32 25 29 26 32 25 32 30 32 31,4 27,0 157 135 8 292
3 Michaëla Gerritsen 501 MGC Zoetermeer 30 35 26 36 27 32 23 34 34 30 33,4 28,0 167 140 17 307


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Heren A
Rang Naam Nr Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Youri Bottenberg 601 Niendorfer MC 23 30 24 33 24 31 21 29 26 28 30,2 23,6 151 118 10 269
2 René Bos 607 MGC Oirschot 26 30 25 30 23 28 25 30 25 32 30,0 24,8 150 124 7 274
3 Jeroen van Holland 608 RMC De Hole Ridders 27 29 24 31 24 29 23 33 24 31 30,6 24,4 153 122 8 275
4 Chris Campfens 605 MGC Oirschot 27 31 27 32 25 29 23 30 27 32 30,8 25,8 154 129 7 283
5 André van Vliet 603 RMC De Hole Ridders 25 36 26 30 27 31 23 36 25 30 32,6 25,2 163 126 10 289
6 Frits Zwaal 602 MGC Geldrop 30 34 25 38 24 34 29 31 27 32 33,8 27,0 169 135 13 304
7 Marcel van den Bosch 604 MGC de Trekvogels 27 44 30 34 27 34 27 37 26 33 36,4 27,4 182 137 15 319
8 Nick Verkooijen 609 MGC Oirschot 37 34 35 37 40 37 40 37 30 38 36,6 36,4 183 182 14 365


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Dames B
Rang Naam Nr Vereniging B1 E2 B3 E4 B5 E6 B7 E8 B9 E10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Wilma Doomen 701 MGC de Houtduif 44 41 42 33 31 35 38 31 43 29 39,6 33,8 198 169 25 367


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Dames A
Rang Naam Nr Vereniging B1 E2 B3 E4 B5 E6 B7 E8 B9 E10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Joy Wielink 801 MGV Duno 28 24 33 28 31 28 34 28 35 31 32,2 27,8 161 139 14 300


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Heren B
Rang Naam Nr Vereniging B1 E2 B3 E4 B5 E6 B7 E8 B9 E10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Artur Malta Correira 903 MGC Oirschot 37 31 33 30 28 24 34 24 28 26 32,0 27,0 160 135 16 295
2 André Doomen 901 MGC de Houtduif 33 28 36 26 30 23 32 33 33 26 32,8 27,2 164 136 16 300
3 Sietse van Zandvoort 902 MGV Duno 40 36 38 33 36 27 37 24 31 25 36,4 29,0 182 145 21 327
4 Donald Dijkers 904 MGV Duno 36 25 37 36 40 36 43 32 35 27 38,2 31,2 191 156 19 347
5 Dirk Heeren 905 MGC de Trekvogels 51 32 58 37 37 45 43 32 47 36 47,2 36,4 236 182 34 418


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Heren A
Rang Naam Nr Vereniging B1 E2 B3 E4 B5 E6 B7 E8 B9 E10 BGem. EGem. BSom ESom Verschil Totaal
1 Roland Klarenbeek 1008 MGC Geldrop 27 23 30 25 27 20 27 21 27 27 27,6 23,2 138 116 10 254
2 Steven Steiger 1005 MGC Oirschot 31 22 35 27 31 24 31 20 30 21 31,6 22,8 158 114 12 272
3 Hans Broodbakker 1003 RMC De Hole Ridders 32 24 29 28 31 26 32 27 30 25 30,8 26,0 154 130 7 284
4 Hans Verkooijen 1014 MGC Oirschot 31 28 34 24 28 29 29 25 29 28 30,2 26,8 151 134 11 285
5 Alban Gerritsen 1002 MGC Zoetermeer 30 26 34 27 30 24 31 24 33 27 31,6 25,6 158 128 7 286
6 Hans van der Aa 1004 MGC Geldrop 39 24 33 26 32 23 32 26 29 24 33,0 24,6 165 123 13 288
7 Johan den Dunnen 1013 MGC Zoetermeer 33 28 37 24 33 32 32 27 30 29 33,0 28,0 165 140 15 305
8 Huub Bottenberg 1007 MGC Appelscha 38 26 29 25 32 34 32 29 36 25 33,4 27,8 167 139 18 306
9 Jan Engels 1011 MGV Duno 36 27 39 33 36 22 34 25 34 27 35,8 26,8 179 134 16 313
10 Jan Spiljard 1001 MGV Duno 36 27 37 33 35 27 36 26 37 26 36,2 27,8 181 139 9 320
11 Tinie Klarenbeek 1015 MGC Geldrop 34 45 32 32 41 37 33 35 40 38 36,0 37,4 180 187 22 367
12 Herman Kas 1009 MGC Aalsmeer 47 41 37 36 40 36 34 37 34 34 38,4 36,8 192 184 20 376
13 Dirk Robbrecht 1010 MGC Geldrop 42 30 32 31 38 25         37,3 28,7 112 86 16 198 Niet voltooid


Senioren Dames B | Senioren Heren B | Senioren Dames A | Senioren Heren A | Scholieren Meisjes | Scholieren Jongens | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.7.5