NK Matchplay 2015

Updated: 2015-05-17   19:37
De wedstrijd wordt gespeeld op de banen van de RMC de HoleRidders in Ridderkerk

Scheidsrechters: Arie Kammeraat en Huib Plugge
Administratie: Diny van Luijpen

bij de heren senioren wint Jack Konings de eerste ronde van Herman Kas met 6-4

Resultaat


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Jongens | Junioren Meisjes | Dames A | Heren A | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Dames
Semi-final R11 Final R12 Winnaar
Elly Mulder 8 Elly Mulder 7 Elly Mulder
Cocky de Nennie 2
Lies de Nennie 0 Trintsje Sikkema 2
Trintsje Sikkema 5
3:e - 4:e   3:e
Cocky de Nennie 4 Lies de Nennie
Lies de Nennie 5

Senioren Dames
Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Elly Mulder MGC de Trekvoge;s 32 29 36 23 37 31 34 25 36 25 28 29     30,4 14 365
2 Lies de Nennie MGV DUNO 37 36 38 24 34 23 34 28 35 31 36 31     32,3 15 387
3 Trintsje Sikkema MGC Drachten 40 33 38 29 34 31 33 26 33 27 31 34     32,4 14 389
4 Cocky de Nennie MGC de Lubert 41 39 46 35 45 41 45 37 46 50 34 32     40,9 18 491
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Jongens | Junioren Meisjes | Dames A | Heren A | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Heren
8 - deel-finale R11 Quarter-final R12 Semi-final R13 Final R14 Winnaar
Roland Klarenbeek 7 Roland Klarenbeek 9 Roland Klarenbeek 7 Roland Klarenbeek
Jack Konings 3
Wilbert van Helmond 4 Wiebe Veenstra 4 Peter van Luijpen 1
Wiebe Veenstra 6
Hans Broodbakker 2 Peter van Luijpen 5
Peter van Luijpen 5
Huub Bottenberg 2 Huub Bottenberg 6 Huub Bottenberg 4 Tom Pardaans 2
bye - 0
Dirk Robrecht 7 Dirk Robrecht 2
Jan Spiljaard 4
Hans van der Aa 6 Hans van der Aa 3 Tom Pardaans 5
Jan Kees van Voskuilen 2
Tom Pardaans 4 Tom Pardaans 6
Cock van Es 3
3:e - 4:e   3:e
Peter van Luijpen 5 Huub Bottenberg
Huub Bottenberg 7

Senioren Heren
Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Roland Klarenbeek MGC Geldrop 30 26 26 21 28 21 31 24 30 22   29 27 29 26,5 10 344
2 Huub Bottenberg MGV DUNO 35 30 40 27 31 26 34 23 30 24 34 30 32 29 30,4 17 425
3 Peter van Luijpen MGC Geldrop 30 28 29 23 35 20 31 21 28 25 31 31 35 31 28,4 15 398
4 Tom Pardaans MGC Geldrop 34 28 35 23 29 21 31 25 32 22 32 30 31 34 29,1 14 407
5 Wiebe Veenstra Drachten 32 23 31 21 26 21 32 28 31 21 30 32     27,3 11 328
6 Hans van der Aa RMC de Holeridders 33 24 27 24 28 24 26 22 33 25 30 33     27,4 11 329
7 Dirk Robrecht RMC de Holeridders 36 31 29 28 34 29 31 31 29 34 29 34     31,3 8 375
8 bye - MGC Drachten 34 28 28 18 26 20 34 25 26 21 36       26,9 18 296
9 Jan Spiljaard MGC Geldrop 29 30 31 24 30 26 33 23 34 23 32       28,6 11 315
10 Wilbert van Helmond Duno 29 32 32 24 30 25 36 25 32 24 32       29,2 12 321
11 Cock van Es MGV DUNO 31 28 36 23 38 22 31 23 33 27 33       29,5 16 325
12 Hans Broodbakker MGC de Trekvogels 35 35 33 26 36 21 32 23 35 28 34       30,7 15 338
13 Jan Kees van Voskuilen MGC Drachten 38 28 35 33 37 24 35 23 32 20 34       30,8 18 339
14 Jack Konings Duno 36 31 31 30 47 26 34 26 36 29   33     32,6 21 359
Cut - 16 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Jongens | Junioren Meisjes | Dames A | Heren A | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Junioren Jongens
Semi-final R11 Final R12 Winnaar
Jarno Bottenberg 8 Jarno Bottenberg 2 Harjan Redegeld
Nick Verkooijen 4
Rick Beijnen 4 Harjan Redegeld 3
Harjan Redegeld 5
3:e - 4:e   3:e
Nick Verkooijen 2 Rick Beijnen
Rick Beijnen 10

Junioren Jongens
Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Rick Beijnen MGC de Veluwe 27 36 29 35 25 31 19 37 27 29 32 26     29,4 18 353
2 Harjan Redegeld MGC de Trekvogels 26 33 27 33 28 34 22 34 26 37 31 33     30,3 15 364
3 Jarno Bottenberg MGC Drachten 25 32 25 36 22 31 24 31 24 28 28 34     28,3 14 340
4 Nick Verkooijen MGC Oirschot 28 43 27 35 28 31 23 39 28 31 32 34     31,6 20 379
Cut - 4 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Jongens | Junioren Meisjes | Dames A | Heren A | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Junioren Meisjes
Final R11 Winnaar
Joke van Voskuilen 6 Joke van Voskuilen
Marlène van den Bosch 5

Junioren Meisjes
Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Joke van Voskuilen MGC de Trekvogels 33 42 39 38 33 37 38 37 34 34 30       35,9 12 395
2 Marlène van den Bosch MGC de Trekvogels 40 44 40 45 30 46 32 42 38 45 31       39,4 16 433
Cut - 2 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Jongens | Junioren Meisjes | Dames A | Heren A | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Dames A
Quarter-final R11 Semi-final R12 Final R13 Winnaar
Natasja Klarenbeek 0 Natasja Klarenbeek 2 Erica Tromp-van Es 1 Annie Jasper
Mathilda van Huenen
Erica Tromp-van Es 4 Erica Tromp-van Es 5
Wendy van Luijpen 3
Ilona de Kok 2 Dingina Dissel 2 Annie Jasper 4
Dingina Dissel 4
Annie Jasper 3 Annie Jasper 5
Marianne Groenendijk 2
3:e - 4:e   3:e
Natasja Klarenbeek 5 Natasja Klarenbeek
Dingina Dissel 2

Dames A
Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Natasja Klarenbeek MGC Oirschot 25 38 22 25 22 27 23 31 22 28 29 34 31   27,5 16 357
2 Annie Jasper MGC Leeuwarden 26 35 22 35 19 28 21 30 21 31 33 31 32   28,0 16 364
3 Erica Tromp-van Es MGC de Trekvogels 24 31 22 31 21 34 24 31 24 33 31 31 35   28,6 14 372
4 Dingina Dissel MGC Zoetermeer 31 36 23 31 23 32 24 30 25 39 32 34 34   30,3 16 394
5 Ilona de Kok MGC Oirschot 28 31 20 26 24 33 24 28 20 33 34       27,4 14 301
6 Wendy van Luijpen RMC de Holeridders 28 33 22 31 27 32 21 31 22 32 32       28,3 12 311
7 Marianne Groenendijk MGC Zoetermeer 26 33 25 38 25 30 25 34 23 32 34       29,5 15 325
8 Mathilda van Huenen MGV DUNO 25 35 27 33 26 38 28 30 23 35         30,0 15 300
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Jongens | Junioren Meisjes | Dames A | Heren A | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

Heren A
8 - deel-finale R11 Quarter-final R12 Semi-final R13 Final R14 Winnaar
Alex Jasper 7 Alex Jasper 3 Alex Jasper 5 Alex Jasper 4 Steven Steiger
Frans Weijsenfeld 4
Hans Verkooijen 6 Hans Verkooijen 2
Henk Goris 3
André van Vliet 4 André van Vliet 2 René Bos 1
Roelof Hooijsma 3
René Bos 3 René Bos 3
Jan Egbert Hooijsma 1
Ruud Slappendel 0 Wim van der Meer 6 Martin van Holland 4 Steven Steiger 6
Wim van der Meer 1
Martin van Holland 7 Martin van Holland 7
Hans Redegeld 4
Rick Peeters 6 Rick Peeters 3 Steven Steiger 5
Frits Zwaal 3
Steven Steiger 4 Steven Steiger 5
Kevin de Cremer 2
3:e - 4:e   3:e
René Bos 1 Martin van Holland
Martin van Holland 3

Heren A
Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Alex Jasper MGC Dormagen-Brechten 25 30 24 26 22 29 22 29 21 28 29 33 31 32 27,2 12 381
2 Steven Steiger MGC Oirschot 24 29 20 31 25 30 22 25 33 30 32 31 31 30 28,1 13 393
3 Martin van Holland MGC Oirschot 22 27 29 34 23 31 23 29 20 32 29 29 32 33 28,1 14 393
4 René Bos MGC Geldrop 28 33 24 26 21 27 22 33 27 27 32 33 35 35 28,8 14 403
5 Rick Peeters MGC Drachten 27 28 24 32 21 26 22 26 23 32 30 33     27,0 12 324
6 André van Vliet RMC de Hole Ridders 24 36 22 28 21 30 21 31 22 27 32 34     27,3 15 328
7 Hans Verkooijen MGC Oirschot 25 30 22 31 29 27 21 28 25 36 30 34     28,2 15 338
8 Wim van der Meer MGC de Trekvogels 29 35 26 32 24 32 23 35 27 39 30 30     30,2 16 362
9 Ruud Slappendel MGC Zoetermeer 29 32 19 29 24 28 20 32 21 26 31       26,5 13 291
10 Henk Goris RMC de Holeridders 28 25 25 29 27 30 27 31 26 32 33       28,5 8 313
11 Hans Redegeld MGC de Trekvogels 23 34 21 37 23 31 24 32 24 36 32       28,8 16 317
12 Kevin de Cremer MGC Geldrop 34 36 23 32 21 29 25 30 27 30 34       29,2 15 321
13 Jan Egbert Hooijsma MGC Appelscha 27 36 28 30 23 35 25 34 23 34 34       29,9 13 329
14 Roelof Hooijsma MGC Appelscha 26 33 25 40 25 36 25 32 24 30 33       29,9 16 329
15 Frits Zwaal EMG de Putters 24 37 28 30 24 34 22 34 28 36 33       30,0 15 330
16 Frans Weijsenfeld MGC de Lubert 28 33 24 29 31 32 33 31 28 34 32       30,5 10 335
Cut - 16 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Jongens | Junioren Meisjes | Dames A | Heren A | Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.0.1