NK Combi 2015

Updated: 2015-05-17   14:58Neemt nieuwe pagina's automatisch
Welkom bij het NK Combi op de banen van de RMC de HoleRidders in Ridderkerk
Hoofd Scheidsrechter: Arie Kammeraat
Scheidsrechters zaterdag: Diny van Luypen en René Bos
Scheidsrechters zondag: Huib en Rob Plugge
Administratie: Diny van Luypen

11:05 regenonderbreking tot 12:25
13:10 regenonderbreking tot 14:20

Vandaag worden er drie combirondes gespeeld

Resultaat


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Dames
Rang Naam Vereniging B1 E2 B3 E4 B5 E6 B7 E8 B9 E10 EGem. BGem. ESom BSom Verschil Totaal
1 Elly Mulder MGC de Trekvoge;s 32 29 36 23 37 31 34 25 36 25 26,6 35,0 133 175 13 308
2 Lies de Nennie MGV DUNO 37 36 38 24 34 23 34 28 35 31 28,4 35,6 142 178 17 320
3 Trintsje Sikkema MGC Drachten 40 33 38 29 34 31 33 26 33 27 29,2 35,6 146 178 14 324
4 Cocky de Nennie MGC de Lubert 41 39 46 35 45 41 45 37 46 50 40,4 44,6 202 223 20 425
5 Joke Konings van de Peppel MGV DUNO 34  4 3                 24,0 34,0 4 34 0 38 DNF
6 Alie Visser MGV DUNO 40  3 2                 27,0 40,0 3 40 0 43 DNF
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Senioren Heren
Rang Naam Vereniging B1 E2 B3 E4 B5 E6 B7 E8 B9 E10 EGem. BGem. ESom BSom Verschil Totaal
1 Roland Klarenbeek MGC Geldrop 30 26 26 21 28 21 31 24 30 22 22,8 29,0 114 145 10 259
2 Huub Bottenberg MGC Drachten 34 28 28 18 26 20 34 25 26 21 22,4 29,6 112 148 18 260
3 Tom Pardaans RMC de Holeridders 33 24 27 24 28 24 26 22 33 25 23,8 29,4 119 147 10 266
4 Hans Broodbakker RMC de Holeridders 32 23 31 21 26 21 32 28 31 21 22,8 30,4 114 152 13 266
5 Wilbert van Helmond MGC Geldrop 30 28 29 23 35 20 31 21 28 25 23,4 30,6 117 153 15 270
6 Hans van der Aa MGC Geldrop 34 28 35 23 29 21 31 25 32 22 23,8 32,2 119 161 13 280
7 Dirk Robbrecht MGC Geldrop 29 30 31 24 30 26 33 23 34 23 25,2 31,4 126 157 12 283
8 Herman Kas MGC Aalsmeer 29 32 32 24 30 25 36 25 32 24 26,0 31,8 130 159 15 289
9 Jack Konings MGV DUNO 31 28 36 23 38 22 31 23 33 27 24,6 33,8 123 169 13 292
10 Jan Spiljard MGV DUNO 35 30 40 27 31 26 34 23 30 24 26,0 34,0 130 170 17 300
11 Jan Kees van Voskuilen MGC de Trekvogels 35 35 33 26 36 21 32 23 35 28 26,6 34,2 133 171 18 304
12 Wiebe Veenstra MGC Drachten 38 28 35 33 37 24 35 23 32 20 25,6 35,4 128 177 19 305
13 Peter van Luijpen RMC de Holeridders 36 31 29 28 34 29 31 31 29 34 30,6 31,8 153 159 13 312
14 Cock van Es MGC de Trekvogels 36 31 31 30 47 26 34 26 36 29 28,4 36,8 142 184 21 326
15 Johan den Dunnen RMC de Holeridders 31 14 10                 25,2 31,0 14 31 0 45 DNF
Cut - 16 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Junioren Meisjes
Rang Naam Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 EGem. BGem. ESom BSom Verschil Totaal
1 Joke van Voskuilen MGC de Trekvogels 33 42 39 38 33 37 38 37 34 34 35,4 37,6 177 188 14 365
2 Marlène van den Bosch MGC de Trekvogels 40 44 40 45 30 46 32 42 38 45 36,0 44,4 180 222 14 402


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Junioren Jongens
Rang Naam Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 EGem. BGem. ESom BSom Verschil Totaal
1 Jarno Bottenberg MGC Drachten 25 32 25 36 22 31 24 31 24 28 24,0 31,6 120 158 11 278
2 Rick Beijnen MGC de Veluwe 27 36 29 35 25 31 19 37 27 29 25,4 33,6 127 168 18 295
3 Harjan Redegeld MGC de Trekvogels 26 33 27 33 28 34 22 34 26 37 25,8 34,2 129 171 10 300
4 Nick Verkooijen MGC Oirschot 28 43 27 35 28 31 23 39 28 31 26,8 35,8 134 179 17 313


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Dames A
Rang Naam Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 EGem. BGem. ESom BSom Verschil Totaal
1 Natasja Klarenbeek MGC Oirschot 25 38 22 25 22 27 23 31 22 28 22,8 29,8 114 149 16 263
2 Ilona de Kok MGC Oirschot 28 31 20 26 24 33 24 28 20 33 23,2 30,2 116 151 15 267
3 Annie Jasper MGC Leeuwarden 26 35 22 35 19 28 21 30 21 31 21,8 31,8 109 159 14 268
4 Erica Tromp-van Es MGC de Trekvogels 24 31 22 31 21 34 24 31 24 33 23,0 32,0 115 160 6 275
5 Wendy van Luijpen RMC de Holeridders 28 33 22 31 27 32 21 31 22 32 24,0 31,8 120 159 9 279
6 Marianne Groenendijk MGC Zoetermeer 26 33 25 38 25 30 25 34 23 32 24,8 33,4 124 167 11 291
7 Dingina Dissel MGC Zoetermeer 31 36 23 31 23 32 24 30 25 39 25,2 33,6 126 168 17 294
8 Mathilda van Huenen MGV DUNO 25 35 27 33 26 38 28 30 23 35 25,8 34,2 129 171 13 300
Cut - 8 spelers voortzetting na ronde 10


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

Heren A
Rang Naam Vereniging E1 B2 E3 B4 E5 B6 E7 B8 E9 B10 EGem. BGem. ESom BSom Verschil Totaal
1 Alex Jasper MGC Dormagen-Brechten 25 30 24 26 22 29 22 29 21 28 22,8 28,4 114 142 8 256
2 Ruud Slappendel MGC Zoetermeer 29 32 19 29 24 28 20 32 21 26 22,6 29,4 113 147 16 260
3 Rick Peeters MGC Drachten 27 28 24 32 21 26 22 26 23 32 23,4 28,8 117 144 12 261
4 André van Vliet RMC de Hole Ridders 24 36 22 28 21 30 21 31 22 27 22,0 30,4 110 152 12 262
5 René Bos MGC Geldrop 28 33 24 26 21 27 22 33 27 27 24,4 29,2 122 146 14 268
6 Steven Steiger MGC Oirschot 24 29 20 31 25 30 22 25 33 30 24,8 29,0 124 145 19 269
7 Martin van Holland MGC Oirschot 22 27 29 34 23 31 23 29 20 32 23,4 30,6 117 153 16 270
8 Hans Verkooijen MGC Oirschot 25 30 22 31 29 27 21 28 25 36 24,4 30,4 122 152 17 274
9 Henk Goris RMC de Holeridders 28 25 25 29 27 30 27 31 26 32 26,6 29,4 133 147 10 280
10 Hans Redegeld MGC de Trekvogels 23 34 21 37 23 31 24 32 24 36 23,0 34,0 115 170 9 285
11 Kevin de Cremer MGC Geldrop 34 36 23 32 21 29 25 30 27 30 26,0 31,4 130 157 20 287
12 Jan Egbert Hooijsma MGC Appelscha 27 36 28 30 23 35 25 34 23 34 25,2 33,8 126 169 11 295
13 Roelof Hooijsma MGC Appelscha 26 33 25 40 25 36 25 32 24 30 25,0 34,2 125 171 12 296
14 Frits Zwaal EMG de Putters 24 37 28 30 24 34 22 34 28 36 25,2 34,2 126 171 13 297
15 Wim van der Meer MGC de Trekvogels 29 35 26 32 24 32 23 35 27 39 25,8 34,6 129 173 13 302
16 Frans Weijsenfeld MGC de Lubert 28 33 24 29 31 32 33 31 28 34 28,8 31,8 144 159 14 303
Cut - 16 spelers voortzetting na ronde 10
17 Marcel van den Bosch MGC de Trekvogels 39 43 32 41 32 35 28 32 38 30 33,8 36,2 169 181 24 350


Senioren Dames | Senioren Heren | Junioren Meisjes | Junioren Jongens | Dames A | Heren A | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.0.1