Afvaltoernooi 2011

Updated: 2011-10-15   19:37Neemt nieuwe pagina's automatisch
Start toernooi 9.30 uur.
Onderbreking 9.31 uur. ivm verband met het benoemen van Douwe van der Zee tot Lid in de Orde van Oranje Nassau.
Herstart om 9.40 uur.

Resultaat

| Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces


16 - deel-finale R5 8 - deel-finale R6 Quarter-final R7 Semi-final R8 Final R9 Winnaar
Huub Bottenberg 5 Huub Bottenberg 5 Huub Bottenberg 3 Huub Bottenberg 3 Huub Bottenberg 3 Mees Bouwman
Youri Bottenberg 1
Roelof Eizinga 4 Lourens Zwarts 1
Lourens Zwarts 4
Eppie Paulusma 6 Marjan Folkertsma 5 Marjan Folkertsma 0
Marjan Folkertsma 7
Klaas Rozeveld 3 Fedde ten Hoeve 5
Fedde ten Hoeve 6
Roelof Hooijsma 4 Roelof Hooijsma 0 Henk Goris 4 Teun de Vlugt 0
Antje Hof 2
Henk Goris 5 Henk Goris 4
Dorus van Veenendaal 0
Wiebe Veenstra 5 Teun de Vlugt 4 Teun de Vlugt 7
Teun de Vlugt 5
René Bos 6 René Bos 4
Titia Landman 3
Zeno Folkertsma 4 Zeno Folkertsma 1 Richard Zwarts 4 Richard Zwarts 1 Mees Bouwman 3
Dirk Staalstra 0
Annie Jasper 2 Richard Zwarts 2
Richard Zwarts 4
Wim Hulscher 7 Wim Hulscher 6 Marga Huisman 1
Sven Folkertsma 4
Marga Huisman 7 Marga Huisman 8
Jarno Bottenberg 3
Jan Jager 5 Jan Jager 6 Jan Jager 5 Mees Bouwman 5
Aernout Folkertsma 2
Wilbert van Helmond 5 Wilbert van Helmond 4
Joyce Druyf 4
Trijn Hatzmann 0 Petra Tenge 2 Mees Bouwman 5
Petra Tenge 4
Mees Bouwman 9 Mees Bouwman 5
Arie Nomden 0
3:e - 4:e   3:e
Teun de Vlugt 5 Teun de Vlugt
Richard Zwarts 3

Alle spelers
Rang Start nr. Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Gemiddelde Verschil Totaal
1 42 Mees Bouwman EMG De Putters 23 23 24 24 72 96 96 96 108 62,4 85 562
2 47 Teun de Vlugt MGC Medemblik 29 31 28 23 96 102 84 126 96 68,3 103 615
3 26 Huub Bottenberg MGC Drachten 24 25 22 20 96 96 96 108 108 66,1 88 595
4 24 Richard Zwarts MGC Appelscha 27 23 38 22 102 114 102 120 108 72,9 98 656
5 7 Jan Jager MGC Appelscha 23 26 24 26 96 90 96     54,4 73 381
6 2 Marga Huisman EMG De Putters 26 24 25 24 84 78 120     54,4 96 381
7 10 Henk Goris EMG De Putters 27 28 25 23 96 96 102     56,7 79 397
8 41 Marjan Folkertsma MGC Appelscha 27 29 25 33 84 96 114     58,3 89 408
9 13 Wim Hulscher MGC Drachten 24 27 24 27 84 90       46,0 66 276
10 1 René Bos MGC Oirschot 25 22 22 27 90 102       48,0 80 288
11 4 Wilbert van Helmond MV DUNO 24 28 24 24 96 102       49,7 78 298
12 27 Fedde ten Hoeve MGC Leeuwarden 26 27 26 35 90 96       50,0 70 300
13 36 Zeno Folkertsma MGC Appelscha 22 27 24 23 102 120       53,0 98 318
14 33 Roelof Hooijsma MGC Appelscha 28 24 21 24 102 120       53,2 99 319
15 40 Petra Tenge MGC Leeuwarden 30 26 24 29 102 114       54,2 90 325
16 11 Lourens Zwarts MGC Appelscha 30 24 27 27 102 120       55,0 96 330
17 20 Eppie Paulusma MGC Appelscha 27 27 21 24 90         37,8 69 189
18 17 Wiebe Veenstra MGC Drachten 27 29 24 25 96         40,2 72 201
19 43 Klaas Rozeveld MGC Appelscha 26 23 26 24 108         41,4 85 207
20 23 Roelof Eizinga MGC Oirschot 28 30 26 22 102         41,6 80 208
21 35 Sven Folkertsma MGC Appelscha 29 32 26 25 102         42,8 77 214
22 28 Joyce Druyf MGC Appelscha 29 31 27 27 102         43,2 75 216
23 29 Annie Jasper MGC Leeuwarden 26 28 26 26 114         44,0 88 220
24 19 Jarno Bottenberg MGC Drachten 29 25 24 37 108         44,6 84 223
25 31 Titia Landman MV DUNO 35 27 27 29 108         45,2 81 226
26 16 Aernout Folkertsma MGC Appelscha 33 30 25 26 114         45,6 89 228
27 30 Antje Hof MGC Appelscha 30 25 31 30 114         46,0 89 230
28 25 Trijn Hatzmann MGC Appeslcha 30 27 23 26 126         46,4 103 232
29 21 Dorus van Veenendaal MGC Drachten 26 28 30 28 126         47,6 100 238
30 5 Youri Bottenberg MGC Drachten 28 31 25 35 120         47,8 95 239
31 8 Dirk Staalstra MGC Leeuwarden 32 33 25 28 126         48,8 101 244
32 34 Arie Nomden MGC Appelscha 31 24 35 28 126         48,8 102 244
Cut - 32 spelers voortzetting na ronde 4
33 22 Jan Egbert Hooijsma MGC Appelscha 31 28 33 29           30,3 5 121
34 39 Ank de Vries MGC Appelscha 35 32 28 26           30,3 9 121
35 18 Riekele van der Heide MGC Appelscha 29 29 25 38           30,3 13 121
36 6 Frans Meijer MGC Medemblik 30 33 29 30           30,5 4 122
37 45 Auke Feitsma MGC Drachten 34 33 29 28           31,0 6 124
38 38 Ton van Berkel MV DUNO 30 37 30 27           31,0 10 124
39 14 Lies de Nennie MV DUNO 40 32 25 27           31,0 15 124
40 12 Trientsje Sikkema MGC Drachten 32 32 28 33           31,3 5 125
41 3 Boukje Bijmholt MGC Appelscha 29 27 37 32           31,3 10 125
42 9 Jan Bijmholt MGC Appelscha 40 40 33 32           36,3 8 145
43 48 Henk Hof MGC Appelscha 40 43 31 39           38,3 12 153

| Wedstrijden | Meeste opeenvolgende aces


De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 0.9.47