2tegen2 toernooi 28 juli

Updated: 2019-07-16   10:29

45 spelers zijn geregistreerd

Registraties

Naam Vereniging
Jan Spiljard Lies de Nennie Duno, Duno
Peter Weijers Carina Dijkers Duno, Duno
Rick Peeters Mathilda van Huenen Duno, Duno
Eddie Mein Annet Mein Duno, Duno
Alie Visser Andre van Vliet Duno, De Hole Ridders
Joy Wielink Annelies Groothelm Duno, Duno
Sietse van Zandvoort Donald Dijkers Duno, Duno
Johan Brouwers Annie Jasper Duno, Duno
Gerard Schuurman Koos van Breugel Duno, Duno
Dick van den Brink Inge van den Brink Duno, Duno
Bertus Dorrepaal Truus Arnoldus De Vrije Slag, De Vrije Slag
Roger Guelen Frans Weijsenfeld De Houtduif, De Lubert
Frits Zwaal Martin van Holland Geldrop, De Hole Ridders
Elly Mulder Petra Tenge Trekvogels, Drachten
Alban Gerritsen Michaela Gerritsen Zoetermeer, Zoetermeer
Bertus Kwint Marja Kwint Duno,Duno
Jill Meijer Luna Meijer Duno, Duno
Kevin de Cremer Jarno Bottenberg Geldrop, Oirschot
Evert van den Brink Meta van den Brink De Veluwe, De Veluwe
Tonnie Ebbers Cocky de Nennie De Houtduif, De Lubert
Gerco Berentsen Louis Otten Oirschot, Geldrop
Jan ten Hoeve Ties Tuinstra Leeuwarden, Leeuwarden
Henkie van Eik Jikkie Postma Leeuwarden, Leeuwarden
Jo Ketelaars Annie Ketelaars 'T Valkhof, 'T Valkhof
Hans van der Aa Dirk Robbrecht Geldrop, Geldrop
Peter Korver Pascal van Duin Heerhugowaard, Heerhugowaard
Frank Buurman Siem van Duin Heerhugowaard, Heerhugowaard
Teun de Vlugt Tom Jehee Heerhugowaard, Heerhugowaard
Youri Bottenberg Tim de Boer Niendorfer MC, Appelscha
Geertje Veenstra Johan Boersma Drachten, Drachten
Jan Jager Tryn Hatzmann Appelscha, Appelscha
Marten de Vries Ank de Vries Appelscha, Appelscha
Dorus van Veenendaal Wim Hulscher Appelscha, Appelscha
Bertus van 't Ende Lourens Zwarts Appelscha, Appelscha
Marchien Brinksma Jolanda Zwarts Appelscha, Appelscha
Paulien Jasper - Alex Jasper Duno, Dormagen - Brechten
Mechelina van Marwijk - Henk Gijsbertsen De Vrije Slag, De Vrije Slag
Tinus Hendriksen - Martin Mulder De Vrije Slag, De Vrije Slag
Ton van Berkel - Annie KopJansen De Vrije Slag, De Vrije Slag
Cees Derks - Louise Derks De Vrije Slag, De Vrije Slag
Ilona de Kok - Rene Bos Oirschot, Oirschot
Maxime van den Bosch - Marlene van den Bosch Trekvogels, Trekvogels
Dirk Heeren - Marcel van den Bosch Trekvogels, Trekvogels
Herman Kas - Hans Broodbakker Aalsmeer, De Hole Ridders
Henk Goris - Artur Malta De Hole Ridders, Oirschot

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.8.1