LHK 2019/2 te Ridderkerk

Updated: 2019-04-07   16:28Neemt nieuwe pagina's automatisch
Welkom op de banen van RMC De Hole Ridders.
Er zal vandaag gespeeld worden op afdeling 1, oftewel bogni/beton.
Start om 9.30 uur.
Hoofdscheidsrechter; Wil van Disseldorp.
Scheidsrechters; Rob Plugge en Steven Steiger.
Administratie; Elisa Brouwers en Henny Hellendoorn

Wissels
Johan den Dunnen na baan 16 in de 1ste ronde gewisseld met Alban Gerritsen.
Hans Broodbakker na baan 18 in de 2e ronde gewisseld met Tom Pardaans
Hans Vekooyen na baan 16 in de 4e ronde gewisseld met Chris Campfens

Waarschuwingen
Ronde 3 baan 4, Rick Beijnen - Behavior
Ronde 4 baan 7, Martin van Holland - Behavior

Resultaat


Resultaat | Ranglijst | Hole-statistieken | Teamstatistieken | Meeste opeenvolgende aces

Rang R1 R2 R3 R4 Gem. Totaal
1MGC Oirschot174 174 184 193 30,2725
2RMC De Hole Ridders185 174 181 187 30,3727
3MGV Duno198 188 187 191 31,8764
4MGC Zoetermeer193 191 190 195 32,0769
5MGC Appelscha205 195 192 181 32,2773
6MGC Geldrop202 177 201 193 32,2773


 
1MGC Oirschot (1 invaller)Nr R1   R2   R3   R4   Gem. Totaal
 Ilona de Kok106 32 29 30 31 30,5122
 Hans Verkooijen112 30 28 34 33 16 u 32,1125
 Gerco Berentsen118 28 27 30 31 29,0116
 Steven Steiger124 30 28 32 33 30,8123
 Natasja Kolsteren130 24 33 30 31 29,5118
 René Bos136 30 29 28 30 29,3117
 Chris Campfens141       4 2 i 31,04
   174 174 184 193 30,2725
 
2RMC De Hole Ridders (1 invaller)Nr R1   R2   R3   R4   Gem. Totaal
 André van Vliet105 34 28 31 31 31,0124
 Martin van Holland111 31 30 31 35 31,8127
 Rick Beijnen117 31 29 32 32 31,0124
 Jeroen van Holland123 29 27 27 30 28,3113
 Hans Broodbakker129 33 31 u     31,364
 Ruud Slappendel135 27 29 27 31 28,5114
 Tom Pardaans140     i 33 28 30,361
   185 174 181 187 30,3727
 
3MGV Duno (0 invallers)Nr R1   R2   R3   R4   Gem. Totaal
 Annie Jasper-Drijver103 35 32 33 31 32,8131
 Mathilda van Huenen109 33 31 33 33 32,5130
 Johan Brouwers115 34 33 31 35 33,3133
 Paulien Jasper121 31 31 32 29 30,8123
 Jan Spiljard127 35 29 31 33 32,0128
 Joy Wielink133 30 32 27 30 29,8119
 Alie Visser-Nieuwenhuijsen138        
   198 188 187 191 31,8764
 
4MGC Zoetermeer (1 invaller)Nr R1   R2   R3   R4   Gem. Totaal
 Marianne Groenendijk101 33 29 36 33 32,8131
 Johan den Dunnen107 40 16 u       45,040
 Michaëla Gerritsen113 34 33 31 35 33,3133
 Wendy Los-van Luijpen119 29 35 28 33 31,3125
 Dirk Jan Jongkind125 26 29 31 35 30,3121
 Jan Ouwerkerk131 29 31 29 31 30,0120
 Alban Gerritsen137 2 2 i 34 35 28 33,099
   193 191 190 195 32,0769
 
5MGC Appelscha (0 invallers)Nr R1   R2   R3   R4   Gem. Totaal
 Wim Hulscher104 30 37 35 33 33,8135
 Jan Egbert Hooijsma110 35 31 30 31 31,8127
 Tim de Boer116 37 32 33 28 32,5130
 Henk de Boer122 35 32 31 29 31,8127
 Jarno Bottenberg128 34 29 29 25 29,3117
 Huub Bottenberg134 34 34 34 35 34,3137
 Dorus van Veenendaal139        
   205 195 192 181 32,2773
 
6MGC Geldrop (0 invallers)Nr R1   R2   R3   R4   Gem. Totaal
 Jeroen Mantoua102 33 31 37 32 33,3133
 Kevin de Cremer108 35 29 30 30 31,0124
 Frits Zwaal114 36 33 27 34 32,5130
 Roland Klarenbeek120 28 25 31 27 27,8111
 Louis Otten126 32 30 36 35 33,3133
 Kees van de Peppel132 38 29 40 35 35,5142
   202 177 201 193 32,2773


Resultaat | Ranglijst | Hole-statistieken | Teamstatistieken | Meeste opeenvolgende aces

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.7.5