Districtcompetitie afd. 2 Noord 2018

Updated: 2018-07-01   22:03

Persoonlijk gemiddelde score


Speelschema:
Drachten-Appelscha-Leeuwarden

DEEL-TOURNOOIEN
 Deel-tournooiDatumBaanStatus
1Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-04-082018-04-08Eterniet Berekend
2Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-04-152018-04-15Eterniet Berekend
3Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-04-222018-04-22Eterniet Berekend
4Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-05-062018-05-06Eterniet Berekend
5Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-05-132018-05-13Eterniet Berekend
6Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-06-102018-06-10Eterniet Berekend
7Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-06-172018-06-17Eterniet Berekend
8Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-06-242018-06-24Eterniet Berekend
9Districtcompetitie Noord afd. 2 2018-07-012018-07-01Eterniet Berekend

Statistieken
RangNaamVereniging123456789Gem.
1Richard ZwartsMGC Appelscha-------93-23,3
2Henk de BoerMGC Appelscha100100100--1031069110125,0
3Roelof HooijsmaMGC Appelscha1049510394961081089010525,1
3Wim HulscherMGC Appelscha95991051109697999610625,1
5Lourens ZwartsMGC Appelscha9910810695971031069111725,6
6Gerrit Jan BasMGC Appelscha1089910510790108979511425,6
7Tim BoerMGC Appelscha96108110-971101019510525,7
8Klaas RozeveldMGC Appelscha9510311311096109979711726,0
9Sybren KamstraMGC Leeuwarden10610610310610611310410310626,5
10Eppie PalusmaMGC Appelscha----116--96-26,5
10Petra TengeMGC Drachten-106-------26,5
12Bertus van 't EndeMGC Appelscha98104125103104101109-11026,7
13Wilco de VosMGC Drachten102117-1099910410210711626,8
14Jan Egbert HooijsmaMGC Appelscha122101118116971111028911426,9
15Jikkie PostmaMGC Leeuwarden1171081021101091171069910827,1
16Blijke EuvermanMGC Appelscha11010311312210011610510312227,6
17Ingrid Scheeringa-BroekstraMGC Drachten116107116116105-10610312027,8
18Piet HoekstraMGC Leeuwarden10811111012511210411210312127,9
19Sjors FijmaMGC Leeuwarden11511912511710310211410111128,0
20Trijn Hatzmann-MeekMGC Appelscha1109513311110911911010112828,2
21Jolanda ZwartsMGC Appelscha110106128118104115---28,4
22Dorus van VeenendaalMGC Appelscha121101125109-11111511811428,6
23Ank de VriesMGC Appelscha122100128113109118114--28,7
24Johan ReekersMGC Drachten11213212511410712010711611429,1
25Ties TuinstraMGC Leeuwarden116-12810811311712311012129,3
26Christina FennemaMGC Leeuwarden128-114119-11297-13329,3
27Marten de VriesMGC Appelscha128106128112105133118--29,6
28Jan ten HoeveMGC Leeuwarden129114137119112117117116-30,0
29Otto HoekstraMGC Leeuwarden-122-------30,5
30Daan GraafstraMGC Appelscha---129124117---30,8
31Anne GraafstraMGC Appelscha---129--12510014231,0
32Douwe van der ZeeMGC Appelscha123118122125-13312210714431,1
33Guus FeitsmaMGC Drachten-12514112111412911311613731,1
34Henkie van EikMGC Leeuwarden15813012811712914911110511731,8
35Maaike de Jong-SykemaMGC Drachten--137---121--32,3
36Riekele van der HeideMGC Appelscha144105139121124-14510814932,3
37Geertje VeenstraMGC Drachten-----130---32,5
37Antje Hof-HofmanMGC Appelscha---132----12832,5
39Albert HooijsmaMGC Appelscha-126152123119-13310915432,7
40Arie NomdenMGC Appelscha138---119141-126-32,8
41Erik van GelderenMGC Leeuwarden-145------11933,0
42Renate Arends-de VosMGC Drachten130129-120-151012914533,5
43Auke FeitsmaMGC Drachten10813513314712614011913816533,6
44Arent van ZomerenMGC Appelscha13812414815213813913611313934,1
45Geert-Jan TuinstraMGC Drachten16113715514212813312411715034,6
46Trientsje SikkemaMGC Drachten122-156---138-14034,8
47Marchien BrinksmaMGC Appelscha141127148-11514817011415334,9
48Marga HuismanMGC Drachten162-144159-----38,8
49Boukje BijmholtMGC Appelscha--------17142,8

De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.4.0